Kurumsal

KURUMSAL

Mekar, 1983 yılında Arif YANYA tarafından kurulmuştur. 30 yılı aşkın deneyimi ile kurulduğundan beri, birçok saygın sanayi kuruluşu ve ticari şirkete hizmet vererek, Türkiye’nin dış ticaretinin büyümesine önemli katkıda bulundu.   Mekar, müşterilerine mükemmel bir şekilde hizmet verirken, sektörüne de birçok değer kazandırdı.

Mekar müşterileri, bilgili ve deneyimli gümrük operasyon departmanları ile güvenilir, güncel mevzuat, proje danışmanlığı hizmetleri yanı sıra online işlemler, dijital arşiv, 7/24 danışmanlık hizmetlerinden de faydalanabilmektedir. Mekar’ın en büyük farklarından biri de müşterilerimizin ticaretini kolaylaştırmak için, onlara kusursuz ve mükemmel hizmet sunmak.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyon

Sistemli bir şekilde büyüyerek, sektörümüzde dünya standartlarında iyi bir marka olmak. Türkiye’de ki en iyi çözümleri üreterek müşterilerimizin sektörlerinde lider olmalarına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Sektörde kendimizi güncelleyerek performansımız, ekibimiz  ve temel değerlerimize olan bağlılığımız ile çözümler sunarak müşterilerimize kusursuz ve mükemmel hizmet sunmak.